Hakkimizda - Vikings Transfer  
Hakkimizda
  • Vikings Transfer 2013 yilinda faaliyete baslamistir ve o zamandan beri sürekli sirketimize ve hizmetimize sürekli deger katiyoruz. Bugün, Dalamanda en büyük ve en güvenilir Transfer Sirketlerinden biridir.

    Transfer konusunda birçok farkli ve çesitte hizmet sunuyoruz. Ayrica bireylere veya gruplara özel transfer hizmetleri sunuyoruz. Transferinizi online olarak web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

    Önceligimiz, konuklarimiza sektördeki en uygun fiyatlarla yüksek kaliteli hizmetler sunmaktir Sektörde öncü olmamizin en büyük nedenlerinden biri, yüksek sayida müsteriye sahip olmamizdir.

    Misafirlerimizi memnun etmek için konforlu ve ucuz transfer hizmetlerine büyük önem veriyoruz. Popüler hizmetlerimizden bazilari özel transferler ve ucuz taksi hizmetleridir. Konuklarimiza önceden belirlenmis varis noktalari sundugumuz için, hizmetinizi ayirirken transferiniz için belirli bir varis yeri belirlemeniz her zaman mümkündür.

    Merkezimiz Muglanin Dalaman ilçesindedir. Istediginiz zaman misafirimiz olabilir, sizi ofislerimizde agirlamaktan ve ünlü Türk misafirperverliginin en güzel örneklerinden birini sunmaktan her zaman memnuniyet duyariz. Bizimle her zaman 0542 608 6886 numarali telefondan ulasabilir veya info@vikingstransfer.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Bize Ulasin bölümümüz araciligiyla bizimle iletisime geçmenin baska yollarini bulmaniz da mümkündür.

En İyi Destinasyonlar


Tasarım Albatros

Vikings Transfer