Dalaman Havalimanı Akyaka Transfer, Vikings Transfer  
Dalaman Havalimanı Akyaka Transfer, Vikings Transfer
Akyaka, Türkiyenin güneybatı kesiminde ve Gökova Körfezinin doğu ucunda bulunan bir sahil kasabasıdır. Özel transferler ve ucuz taksi transferleri ile Dalaman Havaalanından Akyakaya transferler sunuyoruz. Marmaris ve Muğlanın ortasında yer alan Akyakanın nüfusu kışın yaklaşık 1.500 civarında olup, yaz mevsiminde 3000 - 4000e ulaşmaktadır. 1000 metre uzunluğundaki Sakartepe Dağı kuzeyde, Gökova Ovası ise hedefin güneyinde yer alıyor ve bu da popülaritesinin nedeni.

İlkbaharda Gökova Ovası kamışlarına farklı kuş türleri ulaşmaktadır. Akyakanın en güzel ve popüler plajlarından biri Çınar Plajı. Akyakaya 3 km mesafede bulunur ve plaja kolayca ulaşmak mümkündür. Buna ek olarak, plaj sahil boyunca asfalt yolda bulunur ve bu da insanları bir arkeolojik alana götürür. Çınar Plajına giden yolu takip ettiğinizde Akbük Koyuna ve Gereme ve Keramos gibi Arkeolojik Sitlere ulaşabilirsiniz.

Akyakada alternatif bir ziyaret rotası, Kadin (Kadın) Azmagi olarak bilinen ünlü bir bahar. Su samuru olan Kadin Azmaginin sevimli ama utangaç konuklarına rastlamak mümkün. Kasabanın kuzeyinde bulunan Sakartepe Dağında da yamaç paraşütü yapabilirsiniz. Ziyaretiniz sırasında su sporları, sörf, kano ve dağ bisikleti ile zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca Azmak Nehri ve Sedir Adasını deniz yoluyla da ziyaret edebilirsiniz. Bölgede kalamayacak olsanız da, bölgedeki konaklamanız boyunca burayı ziyaret etmelisiniz. Akyaka Transferleri için Dalaman Havalimanı arıyorsanız, Akyakadaki varış noktanıza ulaşmak için size hızlı, güvenilir, konforlu, ucuz ve özel transfer hizmetleri sunabiliriz.