Sık Sorulan Sorular

Havalimanına ulaştığınızda şöförümüz ile nasıl buluşacaksınız ?
Rezervasyonunuzu tamamladığınızda size gönderilen onay mailinde şöför ile nerede buluşacağınız ile ilgili bilgilendirmeler yer alacaktır. Ayrıca 7/24 Yardım Asistan numaramızdan bilgilendirme alabilirsiniz. Sizi şöförümüz Bireysel karşılayıcılar bölümünde sizi isminiz yazılı bir döviz ile karşılayacaktır.
Bize nasıl ulaşabilirsiniz ?
İletişim sayfasında yer alan e-mail/telefon/whatsapp aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri departmanı 24 saat, yılın 365 günü hizmetinizdedir, istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.Acil durumlarda 7/24 Destek hattımızı arayınız.
Ne kadar bagaj hakkım var ?
Bagaj hakkınız rezervasyon araç tipine göre değişir..Örneğin 4 yolcu kapasiteli bir taksi için 4 bagaj veya kabin içinde taşınan küçük el çantaları ile küçük bagajlar taşınabilir. 8 yolculu minibüsler ise 2 kat bagaj hakkı sunar. Bagajınız fazla ise veya çocuklar ile birlikte seyehat edecekseniz konforlu bir seyehat için daha büyük bir aracı seçmenizi tavsiye ederiz.
Otelime veya villamın tam adresine mi ulaştırılacağım ?
Evet, bütün transferlerimiz kapıdan kapıya hizmet şeklindedir - Şöförlerimiz sizi direk rezervasyonda belirtilen adrese bırakacaktır..
Rezervasyon yaptığım araçta seyahat eden başka birileri olacak mı ?
Hayır. Biz sadece özel transferler sunuyoruz. Araç için ödediğiniz fiyat, yalnızca sizin veya grubunuz içindir. Şimdilik hiçbir ortak servis hizmeti vermiyoruz.
Grubumda çocuk varsa çocuk koltukları sağlıyor musunuz?
Araç modellerinin çoğu için çocuk koltukları sağlıyoruz. Lütfen kaç tane çocuk ve / veya bebek koltuğuna ihtiyacınız olduğunu bize bildirin. Rezervasyonunuz sırasında belirtmeniz durumunda çocuk / bebek koltukları sağlanacaktır, ancak boş yerimiz olmadığı takdirde bu hizmeti veremeyeceğimiz durumlar olabilir. Çocuk / bebek koltuğu yokluğunda seyahat etmek istemiyorsanız, lütfen kendi koltuklarınızı getirin.
Ne zaman rezervasyon yaptırmalıyım?
Transferlerinizi varış zamanınızdan 24 saat öncesine kadar çevrimiçi olarak ayırtmanız mümkün olsa da mümkün olduğu kadar erken rezervasyon yaptırmanız daha iyi olacaktır. Transferinizi / rezervasyonlarınızı erken ayırtmanız durumunda, indirimlerden yararlanabilirsiniz ve genellikle tatil mevsimlerinden önce gerçekleşen sezonun herhangi bir zamanında olabilecek işaretlemelerden etkilenmezsiniz. Lütfen varış tarihinize kadar 24 saat içinde bir transfer servisine ihtiyaç duymanız durumunda Müşteri Hizmetleri Departmanımızla iletişime geçin, size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
Ödemeyi nasıl yapacağım
Transfer esnasında ödemeyi yapabilirsiniz.
Kişisel Bilgilerimin Güvende Tutulacağını Nasıl Bilebilirim ?
Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz tüm rezervasyon sayfaları, ilgili sistemlerle güvence altına alınmıştır.
Firmam Fatura Gerektirir, Herhangi Birini Sağlarmı?
Gerçekten, istendiğinde size fatura sağlayabiliriz. Lütfen rezervasyondan sonra Müşteri Hizmetlerimizle irtibata geçin ve faturanızı isteyin.
Rezervasyon ve/veya Ödeme Onayı Almazsam Ne Yapmalıyım?
Nadiren, e-posta servis sağlayıcınız veya herhangi bir yazılım, e-postalarımızı spam kategorisine alıp hata yapabilir ve size teslim etmeyebilir. Şimdiye kadar bize ulaşmanız gerektiğine inanıyorsanız ve henüz ulaşamadıysanız, lütfen bize e-posta ile ulaşın veya Müşteri Hizmetlerimizi arayın.
Sürücüyü Bulamazsam Ne Yapmalıyım ?
Sürücünüzü bulamamanız durumunda, bizi 7/24 Yardım Yardım Hattı'ndan (Rezervasyon Konfirmesinde bulunabilir) arayabilir ve size hemen yardımcı olacağız.
Araçlarınızda Eşya veya Bagaj Unutursam Nasıl Alabilirim?
Kayıp eşyalarınızı biz size ulaştıracağız. Sizi bıraktığımız hedefe geri getirebilir veya ev adresinize gönderebiliriz. Ev adresinize gönderim ile ilgili tüm ücretlerin tarafınızdan ödeneceğini lütfen unutmayın.
Öneriler veya Şikayetlerim Var, Kiminle İletişim Kurmalıyım?
Her zaman yolcularımızın öneri ve şikayetlerini dikkate alır; transfer hizmetlerimizi geliştirmek için onları değerli bir görüş olarak değerlendiririz. İletmek istediğiniz konuları info@vikingstransfer.com adresine istediğiniz zaman göndererek bizimle paylaşabilirsiniz.


Tasarım Albatros

Vikings Transfer