Dalaman Havalimanından Üzümlü Transfer, Vikings Transfer  
Dalaman Havalimanından Üzümlü Transfer, Vikings Transfer
Dalaman Havalimanı - Uzumlu Transfer
Üzümlü, Antalyanın Kaş ilçesinde bulunan bir köy olup, Antalya ile karşılaştırıldığında Dalaman ve Marmarise daha yakındır. Bu bölge son yıllarda popüler olmaya başladı ve ne yazık ki bir kıyıya sahip değil. Ancak, Türk misafirperverliğine tanık olmak istemeniz durumunda, bu bölgeyi özgürce ziyaret edebilir, hatta burada kalabilirsiniz. Muhtemelen bu bölgede tatilinizi zaten ayırttınız ve öyleyse, Dalaman Havaalanından Uzumluya transferlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz sizi havalimanından alıp kalacağınız otel veya tesise bırakacağımız ucuz taksi transferleri veya özel transferlerdir.
Söylemeye gerek yok, tüm hizmetlerimiz hızlı, güvenilir, konforlu, ucuz ve özel transfer hizmetidir ve herhangi bir ek ücret ödemeyeceksiniz. Üzümlü, tepeden mavi deniz manzarasına sahip olacağınız bir ormanda bulunmaktadır. Köyün tarihi Likya yolu üzerinde bulunur, kendine özgü ve kaliteli üzüm ve kendi nehrine sahiptir. Bunlara ek olarak, gerçekten denize ve Likyanın antik kentlerine yakındır. Tarih sizi cezbederse, o zaman burada harika zaman geçireceksiniz.
Doğada huzurlu ve dinlendirici bir tatil için arıyorsanız Uzumlu mükemmel bir seçim olabilir. Tüm tatilinizi bölgede geçirerek pişmanlık duymayacaksınız. Diğer birçok bölgeye yakın olduğu için, o yerleri ziyaret edebilir ve bölgedeki antik tarihe tanık olabilirsiniz. Bu nedenle, Dalaman Havaalanı - Üzümlü Transferleri arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Vikings Transfer olarak Dalaman Havalimanından gideceğiniz her bölgeye en kaliteli transfer hizmetini sunuyoruz.


Tasarım Albatros

Vikings Transfer