Dalaman Havalimanı Netsel Marina Transfer, Vikings Transfer  
Dalaman Havalimanı Netsel Marina Transfer, Vikings Transfer
Netsel Marina, Doğu Akdenizin en prestijli marinalarından biridir ve Marmaristedir. Bu marina, Marmarisin bu kadar popüler olmasının sebeplerinden biri. Yat limanı çevresinde bir tatil rezervasyonu yaptırmanız durumunda, Dalaman Havalimanından Netsel Yat Limanına transferleri aramanız gerekebilir. Eğer transfer arıyorsanız, bölgeye ucuz taksi ve özel transferler sunduğumuzu unutmayalım. Buna ek olarak, başka hiçbir şeyle uğraşmanıza gerek kalmadan tam adresinize bırakacağız.
Dalaman Havalimanından bölgeye uzun yıllar rahat, güvenilir, hızlı, özel ve ucuz transferler gerçekleştiriyoruz. Marmarisin eşsiz çam ormanlarını Netsel Marinadan izlemek mümkündür. En özel turkuaz tonları ile denizi ile Marmaris Körfezinin kalbindeki eşsiz bir inciyi andırıyor. Yat limanının en önemli özelliklerinden biri de Şehir Yat Limanı olmasıdır. Marmaris Merkeze ve tarihi Marmaris Kalesine ulaşmak sadece iki dakika sürecek.
Buna ek olarak, kötü hava koşullarına karşı büyük ve en güvenli sığınaklardan biridir. Yunanistanı bile ziyaret edebileceğiniz günlük turlara katılabilirsiniz. Söylemeye gerek yok, gün boyunca rahatlayabileceğiniz alışveriş yapabileceğiniz pek çok dükkan ve kafe var. Gece hayatı da bölgede harika. Daselman Havaalanından Netsel Marina Transferine gitmek isteyenler diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilirler. Transferlerinizi online olarak web sitemiz üzerinden yapmak da mümkündür. İhtiyacınız olan tüm bilgileri, rezervasyon sırasında bize vereceğiniz e-posta adresine göndereceğiz.


Tasarım Albatros

Vikings Transfer