Dalaman Havalimanı Kalkan Transfer, Vikings Transfer  
Dalaman Havalimanı Kalkan Transfer, Vikings Transfer
Kalkan, Kaş ilinde, özellikle İngiliz turistler arasında çok ünlü ve popüler bir ilçedir. Özel transferlere ve ucuz taksi transferlerine ihtiyaç duymanız durumunda, Dalaman Havalimanından Kalkana transferlerimizi düşünebilirsiniz. Daha önce Kalamaki olarak bilinen Akdeniz bölgesinde bir tatil beldesidir. Hedefe ulaşmak biraz zor olsa da, doğal dokusunu yitirmemiş olan bu şehir, muhteşem manzaralar ve coğrafi avantajları ile ön planda yer aldı. Yaz tatilinizi Kalkanda geçirmeniz için birçok geçerli neden var ve bunlardan bazılarını bu makalede bulabilirsiniz.
Buna başlamadan önce varış noktasına özel, konforlu, hızlı ve ucuz transferler sunduğumuzu not etmek isteriz. Kalkan, dünyaca ünlü plajları olan bir tatil beldesidir. Dünyanın en büyük plajları arasında yer alan Patara Plajı bu alanda bulunuyor. 18 kilometre uzunluğunda ve 300 metre genişliğindedir. Buna ek olarak, Caretta Caretta kaplumbağalarının doğurduğu özel alanlardan biridir. Ayrıca, dünyanın en seksi plajı olarak bilinen Kaputaş Plajı da bölgede yer almaktadır. Kaputaş Plajı, 300 metre genişliğinde bir kanyon plajıdır. Merdivenin 180 basamağına inmeniz gerekiyor ve turkuaz denizi ve altın sarısı kumu ile ünlü.
Bu plaj Kalkandan 7 kilometre uzaklıktadır. Buna ek olarak, kendinizi sıcak hissettiğinizde yüzebileceğiniz ve serin deniz suyu ile rahatlamak istediğinizde Halk Plajı bulunmaktadır. Gününüzü devam ettirmek için denize girebilir ve daha sonra soğuk bir duş alabilirsiniz. Dalaman Havalimanından Kalkan Transfere arıyorsanız, daha fazla bilgi için aramanızı bekliyor olacağız.


Tasarım Albatros

Vikings Transfer